BKS Proje

PEYZAJ PROJESİ

       Peyzaj projesi oluşturma süreci örneğin bir bahçe düzenleme peyzaj uygulaması yapılacaksa ilk olarak alan analizi ile başlar daha sonra konsept fikirler oluşturularak konsept proje hazırlanır. Konsept proje üzerinde gerekli değişiklikler ve düzeltmeler yapılarak kesin projeye daha yakın olan avan proje hazırlanır. Avan projeye göre gerekli durumlarda 3d sunumlar ve animasyonlar oluşturulur. Sonra sırası ile kesin proje, bitkisel peyzaj projesi, yapısal peyzaj projesi oluşturulur.

PROJE YOL HARİTASI

       BKS Peyzaj alanında uzman olan peyzaj mimarı, ve inşaat mühendisi kadrosuyla peyzaj projesinden başlayıp bahçe aydınlatmadan tutun peyzaj bitkilerine, uygulama ve bakıma kadar giden peyzajın tüm ögeleriyle kusursuz şekilde oluşturulmasını sağlamaktadır. BKS peyzaj peyzajın tüm ögeleriyle bir bütün olması ilkesi ile uyumlu olarak;

– Peyzaj proje çizimi ve 3d sunumlar

– Çim alan ve bitkisel uygulama

– Otomatik sulama sistemleri

– Çocuk oyun alanları ve kent mobilyaları

– Yürüyüş yolları, meydanlar, otoparklar

– Spor ve koşu alanları

– Peyzaj sınırlayıcılar ve çevre duvarları

işlerini başarıyla uygulamaktadır.

       Türkiye’nin her yerinde peyzaj, altyapı ve drenaj projeleri çizimleri de dahil olmak üzere anahtar teslim peyzaj uygulama işleri yapmaktayız. Taahhüd ettiğimiz işler arasında toprak işleri, arazi işleri, rulo çim işi, otomatik sulama işi, peyzaj projesi, bitki tasarım ve dikim işi, sulama projesi, drenaj projesi, 3 boyutlu tasarım projesi, kent mobilyaları ve çocuk oyun grupları işi gibi tüm peyzaj uygulama aşamaları bulunmaktadır. Peyzaj çevre düzenleme konusunda müşteri odaklı bir yaklaşım sunan firmamız yukarıda da belirttiğimiz gibi proje aşamasından peyzaj bakım aşamasına kadar tüm aşamaları yapabilecek yetenek ve tecrübeye sahiptir. Bünyemizde barındırdığımız deneyimli peyzaj mimarları, mühendisler ve teknikerler ile bahçe düzenlemesi yapan firmalar arasında ön plana çıkmaktadır. Peyzaj bahçe düzenlemesi konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak garanti sürelerimiz, vaktinde teslimlerimiz ve uygun 

fiyatlarımızla müşteri odaklı bir yaklaşım sunuyoruz.

PEYZAJ UYGULAMALARI

       Yumuşak ve sert zemin uygulamaları, otomatik sulama sistemleri, süs havuzları, üstyapı ve altyapı işlerinin yapılmasını kapsamaktadır.

       Peyzaj alanlarının, uygulama ve detay projelerine göre yapımı gerçekleştirilir. Yumuşak ve sert peyzaj, otomatik sulama sistemleri, süs havuzları, kaya bahçeleri, aydınlatma sistemleri, firmamız tarafından yapılmaktadır.

       Uygulama yaptırmak istediğiniz alanın hem yapısal hem de bitkisel anlamda çevresel etkenler ve müşteri istekleri doğrultusunda 2 ve 3 boyutlu olarak projelendirilmesidir. 

       Görsel ya da kullanım amacı güden her türlü yüzme ve süs havuzlarını doğal ya da betonarme yöntemlerle sizlere, bahçenize en uygun tasarımda sunuyoruz .

       Bahçeniz için en uygun bitki türlerini iklim ve çevresel etmenleri göz önünde bulundurarak seçiyor, bunların renk ve koku dengelerini kurarak sizler için en uygun bahçeyi tasarlıyor ve hizmetinize sunuyoruz.

       Bahçeleriniz için gerekli olan haricinde sert zemin ya da yapay malzemelerden olabildiğince uzak durarak sizin için gerekli sert zeminlerin tasarlanıp uygulanmasını sağlıyoruz.

       Hazırladığımız bahçeler için olmazsa olmaz olan su ihtiyacını tamamen toprak altı ve tamamen otomatik bir şekilde, mevcut su kaynağına en uygun sistemi sizler için tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz.

       Mevcut villalarınızın bahçelerini; hem rekreatif kullanımınıza uygun hale getirmek hem de bunu yaparken ruhsal açıdan sizi rahatlatacak unsurlar ile bahçelerinizi tasarlayıp uygulamaktayız.

       Peyzaj genel olarak, manzara veya görünüm anlamına gelmektedir. Daha geniş kapsamda ise “Bir görüş çerçevesinde yer alan bütün doğal ve kültürel çevrenin meydana getirdiği görünüş ya da kompozisyondur. Peyzaj, bulunduğunuz herhangi bir yerde bizi çevreleyen şeylerin tümüdür. İşte bu bağlamda firma olarak bizler sizlere yalnızca yeşil alan değil sizi çevreleyen tüm çevreyi yaşam alanına dönüştürmeyi amaçlamaktayız.

PEYZAJ TASARIM

       Peyzaj tasarımı; müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, peyzaj uygulaması yaptırmak istedikleri alanları kültürel ve doğal değerlerin dışına çıkmadan uygulanabilir şekilde 2D ve 3D olarak projelendirmek anlamına gelmektedir. Proje çiziminde esas aldığımız konular ; müşteri istekleri, iklimsel faktörler, çevresel faktörler v.b. 

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin.

Sohbete Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba BKS Peyzaj'a Hoşgeldiniz. Mesajınızı En Kısa Zamanda Cevaplamaktan Memnuniyet Duyarız.